Meist

Jõulukingid.eu on Roi OÜ-le kuuluv leht, mille eesmärgiks on aidata võimalikult hõlpsalt ja kiiresti leida sobivaim jõulukingitus. Töötame igapäevaselt selle nimel, et kingituste valik oleks mitmekülgne, inspireeriv ja kõik firmad leiaksid siit endale kõige paremini sobiva lahenduse. Roi on tegutsenud juba 27 aastat ja selle aja jooksul oleme kogunud hulgaliselt häid koostööpartnereid ja tehaseid, kelle toodangut julgelt soovitame ja pakume. Tootmisest rääkides on meil oma tootmishoones rohkelt erinevaid trükimasinaid, millega igale tootele personaalse välimuse saame anda. Miks mitte lisada logo juurde ka vahva slogan või muuta kingitus saajale tõeliselt personaalseks, lisade sinna tema nime.

Personaalsete ja eriliste kingituste leidmine on olnud alati meie töö alustala.

Lisaks äripartneritele ja klientidele tehtavate kingituste, on meile südamelähedased töötajatele mõeldud "maiuspalad". Kui puudub idee, millega oma töötajaid sel aastal premeerida ja rõõmustada, siis küsi julgelt abi - räägi meile oma firmast ja meie projektijuhid soovitavad, millised tooted võiksid olla töötajate lemmikud. Valikus on palju tooteid, mille peale ise ei pruugi tullagi.

"Every great design begins with an even better story”

Hea disain muudab iga toote atraktiivsemaks ja jutustab suurema loo. Kui vajad abi loovdisainide tegemisel, et luua näiteks eriline T-särk, pleed või hoopis midagi muud, siis räägi meile oma ideedest (või nende puudumisest) ja leiame üheskoos lahenduse. Eriti hea on ideid leida, vaadates ringi meie suures näidistesaalis, kus on mitmesajast tootest näidised. Tule meile külla aadressile Madara 14, Tallinn.

Näidistesaal 1
Näidistesaal 2